UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Udany wernisaż i niezwykle skromni autorzy prac. Podobały mi się prace obu artystów. Jakie to piękne, że ludzie odkrywają w sobie pasje. To dobrze, żęchcą się nimi z nami dzielić. Gratuluję obu artystom.

Bronisław