UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
powidzcie mi jedno. .. .mamy jeden zespol w najwyzszej klasie rozgrywkowej z wszystkich zespolow w eg-u, a krytykujemy go jak bysmy byli miastem gdzie sport jest wszechobecny!!!ludzie opamietacjcie sie co wy wypisujecie!!!! dajcie im spokojnie trenowac i grac - poki sa w grze to co was tak kreci aby wybrzydzac. Ile jest zespolow w nizszych ligach gdzie jest to typowa amatorka i nikt nie sie nie wydziera, ze kasa z miasta, ze zle graja, ze powinny pracowac po miliardy godzin aby zobaczyc jak to jest - zreszta skad wiecie ze nie pracuja!!!!!