UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trochę dziwi mnie wypowiedź trenera w kwestii wyniku dotyczącego meczu Z Tczewem. Panie trenerze jak to możliwe, że drużyna /Start/ która zamierza walczyć o czołową czwórkę obawia się zespołu który w trakcie dwóch rund nie zdobył żadnego punktu /poza walkowerem/????. Czy naprawdę ten Start jest tak słaby.
rocznik 65