UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do S. masz racje ale jak jest ciemno na ulicy i jedziesz 50 i zobaczysz czlowieka przed maska depczesz na hamulec a auto nie stanie w pionie i sie zatrzyma. Ale jak bys widzal wczesniej na oswietlonym przejsciu to masz czas na reakcje.

kierowca