UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już nie raz pisałem, ze to motoryzacja jest napędem gospodarki. To dzieki niej mamy chodniki -przy okaazji budowy dróg. Ktoś zapomniał o tym, pieszy ma tylko wyznaczone przejście by z niego kożystać nie wolnno mu wchodzić nagle i nie powinien wymuszać tego przejścia. Na drodze nie oświetlonej pieszy jest naprawdę nie widoczny -tylko tego nie chce sobie uświadomić wielu tu piszących, chyba pieszych, którzy nigdy nie prowadzili samochodu. To z podatków od aut, paliwa i m. innymi z mandatów piesi i rowerzyści mają swoje trakty. ale ani jedni ani drudzy nie są ubezpieczeni od wypaków komunikacyjnych. .tak więc zawsze nawet gdy wina jest pieszego czy rowerzysty to po kieszeni dostaje ten "bogaty". Ma auto wiec go stać.

kierowca z bombowca