UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do bezmozga ktory twierdzi ze kolo rynku ludzie pchaja sie pod kola!!!! czlowieku to ze nie potrafisz myslec to juz zauwazylam, wiec pragne wbic ci do pustej lepetyny ze kolo rynku jest znak "piesi" i trzeba spodziewac sie ze pieszy nadejdzie!!! skad sie spodziewac??? z glowy ktorej nie masz !! chce ci rowniez przypomiec ze tam stoja zlotowy / taksowki ktore zaslaniaja pol drogi i nie widac pieszego ktory zekomo juz jest na jezdni a skoro znalazl sie na jezdni to i ma juz pierszenstwo!! dla dobra twego i nie wnnych ludzi radze ci przypomiec zasady ruchu drogowego bys nie zabil kogos no o ile masz prawo jazdy w ogole bo twoj komentarz stanowi grupe przedszkolakow! kicia