UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Swietnie. .. kolejny artykul o wypadku. .. codziennie sa setki wypadkow. .fotograf, ktory biegal wokol tej sytuacji i robil zdjecia wygladal zalosnie szukajac takiej sensacji ale coz taka jego praca i takie spoleczenstwo, ktore ekscytuje sie zamiast wyciagnac wnioski. Jezdze tamtedy codziennie, wieczorem gdy jest ciemno widocznosc jest znikoma. .. dojezdzajac do pasow zwalniam nawet do 30km/h bo nie widze, czy ktos nie idzie. Ja wiem gdzie sa te przejscia wiec zwalniam ale wielu kierowcow nie wie i mysli, ze to fajna prosta, gdzie mozna sie rozpedzic. Fakt, ze piesi wchodza czasami pod kola. .lecz wystarczy spojrzec np. na pieszych moknacych w deszczu przy przejsciu, ktory kierowca sie zatrzyma by ich przepuscic?! Temat rzeka. ..
RoV