UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jak już pisałem dla Polaka wina leży w dziurach, rośnie na drzewach itp. a najbardziej winne są te cholerne pasy, które ktoś maluje na tych drogach ! Przed nimi "nie ma, żadnego informacyjnego znaku drogowego, który by mówił o tym że do nich się zbliżamy", pewnie zasłaniają je drzewa albo pochowały się w dziurach ! A tak naprawdę to Kto co nie którym dał prawo jazdy ? Hm. .Jakiś ślepy i głuchy ?

Obiektywny.