UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak narzekacie na kierowców, a napiszę wam co dziś widziałam. Pewne starsze małżeństwo podchodząc do przejścia dla pieszych (kobieta szła o kuli, a przed nią szedł mąż) widzą doskonale, że zbliża się auto (a odległość auta do przejścia to około 20 m, może nawet mniej) więc ni stąd ni z owąt wchodzą sobie na przejście. Co Wy na to??