UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W związku z wielkimi rachunkami za gaz pora powrócić do pomysłu z przed prawie stu lat". .. Automaty gazowe, które w zeszłym roku po raz pierwszy zostały wprowadzone w naszym mieście z inicjatywy dyrektora zakładów gazowych, pana Zmarga, spotkały się z wielkim zainteresowaniem elblążan [. .. ]. Popyt na te urządzenia jest bardzo duży. W obiegu jest już 300 takich aparatów"

AntySpam