UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedys Krolestwo Polskie to bylo krolestwo a teraz to sami zlodzieje i wszystko na marne poszlo tyle krwi przelanej po to by sprzedac nasz kraj a wszystko przez to ze to nie polacy rzadzili i rzadza naszym krajem