UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bardzo dobrze ze mamy takie medicoptery mielismy miec 23 takie maszyny ciekawe ile nam juz dosstarczyli niemcy i france. szkoda ze nie mamy w elblagu takiego swojego ale dobrze ze choc ma !!!! a elblag ma dostac nowe przerobione. .. tu-154.. .. a wie ktos kiedys wspominali o budowie lotniska dla normalnych boingow. .????
latino sloneczna