UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na początek przepraszam za błąd, bałuckiego nie bałudzkiego. do kolejarz/ taki mądry deklu jesteś, akurat przy oczyszczaniu dwóch cmentarzy pracowała moja prabab cia. mowa tu o cmentarzu św. mikołaja i zadżumionych przy obecnej 12 lutego. Wtedy jak ktoś znalazł biżuterie to musiał oddawać kierownikowi. prababcia znalazła sporo obrączek i pierścionków ze złota i wszystkie je oddała, co robił kierownik z tym to już wiadomo. Czyli była dewastacja cmentarzy, te swoje buahaa to włóż w swoją móżdżek. .. .
elv