UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do ELV. Chyba nie było ciebie w tamtycych czasach jszcze na świecie. .to były sczątki nagrobkow część użyta do umocnień wojskowych i zniszczonych w walkach a część ukradziona przez szbrowników. Niebyło wtedy straży miejskiej. była bida totalna. Budowało się miejsca pracy -nietak jak dziś odwrotnie. Czasy bły niepewne a ludzie naprawdę bardzo pracowici, więc robili porządki tak jak było ich stać na tamte czasy. DEBILEM sam jesteś by tak osądzać innych. Co ty zrobiłeś w czynie społecznym? napisłeś ten swój marny komentarz. .. buaachacha. to dzięki takim jak ty do Gdańska pociągiem jedzie się ponad dwie godziny, jeszcze nie tak dawno nieco ponad 1 godz.

kolejarz