UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tam gdzie był cmentarz to nie powinno być gruzu. Dlaczego w 1961 roku (16 lat po wyzwoleniu Europy od Hitlera) wokół cmentarza (gdzie były budynki) był jeszcze gruz ? W Elblągu łatwiej było narzekać na Ruskich niż odgruzowywać miasto podarowane w prezencie ?
Hero