UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Itak trzymać nie ujawniać wizerunków uczestniczek z wiadomych powodów / po co dobijac lezace/ pokazac za to jury kto tak ładnie wybiera, sprawdzimy kompetencje bo coś ten konkurs zaczyna przynosic miastu wstyd.