UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aspiracje dziewczyny ze Startu może mają lecz to zdecydowanie za mało żeby osiągnąć sukces. Z Koszalinem można było wygrać lecz wczoraj nie było szans. Widzimy doskonale jak słabym zespołem jest Start i tego nie zmienimy jednym ruchem ręki. Bardzo długa i mozolna droga przed tymi dziewczynami żeby coś w sporcie osiągnąć. Chodząc na takie mecze powinniśmy brać tabletki uspokajające lub całkowicie się nie emocjonować ( nasuwa się zatem pytanie po co chodzić i dla kogo). Przy tego typu podejściu zawodniczek, szkoleniowca i dawno niewspominanych działaczy trybuny będę całkowicie puste, a szkoda bo hala jest bardzo ładna i tylko ona jedna nie przynosi nam wstydu. Pozdrawiam.
Maroko