UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro nie chce się paniom grać to może czas na male zmiany, i dać szanse co lepszym z I-ej ligi. Może nie są one lepsze a napewno są mniej doświadczone ale wniosą coś świeżego do gry i starsze koleżanki poczuja ich oddech na plecach.