UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jak powiedział trener Gościński "wracamy do podstaw" czyli podanie w ręce nie w nogi lub wysoko nad głową i cała reszta dla początkujących. A tak naprawdę dziewczyny powinny iść na lekcje do trenera Ringwelskiego i to on powinien im pokazać jak grać w piłkę ręczną.

z trybuny