UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Starcie nic się nie stało!Starcie nic się nie stało! - i to będzie najczęściej śpiewana piosenka na koniec meczy przez nielicznych ale wiernych kibiców Startu! A ponadto co za sponsor da kasę na takie nieobliczalne zawodniczki! W klubie trzeba zmian w każdej płaszczyźnie - sponsora nie będzie, a ci co są odejdą!
~może pesymista