UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To fakt, że filatelistyka przeżywa swój niż, bo kryzys to chyba za wielkie słowo. Myślę, że doczekam czasów, gdy to tego przyjemnego hobby znów zaczną garnąć sie młodzi. Też pamiętam ten sklep tylko nie pamiętam kto był pierwszym sprzedawcą w tym sklepie. Natomiast pamiętam czasy Aleksego Rogisza, a potem Jana Kancelarczyka.
też filatelista