UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

były to czasy pełnego rozkwitu filatelistyki. w znaczkach polskich jest pokazane wspaniałe piękno naszych zabytków i kultury ale teraz nie mam komu tego sprzedać. a za nedzne grosze tego nie sprzedam

FILATELISTA