UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Plac po kinie i słynny plac obok, to wyraz bezsilności miasta. Na modrzewinie inwestycje, ronda, sronda a samym środku miasta obok ratusza i innych przeróbek drogowych taki blamaż. Wstyd, obciach, żenada, degrengolada, wtopa, a szkoda słów.

agenciura