UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
praca zawsze była dla wybranych a co do nauczycieli -emeryci powinni wypoczywać a oni pupile dyrektorów blokują miejsca pracy młodym z tym trzeba zrobic porządek jestem emerytką i nie nauczycielką dzien w którym poszłam na emeryturę był jednym ze szczęśliwszych dni mojego zawodowego życia pozdrawiam mądrych emerytów.