UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo chciałem być na tym koncercie, ale sprawy rodzinne, ,przyblokowały" mi tę ochotę. Ale kochani dawajcie czadu częściej i wcześniej powiadamiajcie elblążan, a będziecie zdobywać coraz więcej fanów. Podoba mi się postawa organizatorów. POZDRAWIAM !

dziadek JANEK