UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś powinieen za to polecieć, na pewno nie kasjerka, która zachowała wbrew przepisom - "...w razie napadu należy wykonywać polecenia bandytów...". to nie jest bohaterstwo, tylko głupota, narażała swoje życie dla jakiegoś szmalu, chyba, że pieniądze były jej - to co innego. Rozumiem, że pozostali (jadący nissanem) byli na tyle zaskoczenie, że skamieniali... PZU powinno zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników - to jest priorytet. W pewnym kraju na innym kontynencie, ta kasjerka dostałaby potężne odszkodowanie za straty moralne od pracodawcy.
inny