UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wszyscy tak narzekaja, a mozna bylo tak to zrobic a tak zbudowac a tego nie burzyc, a to nic nowego poprostu polska, jedzcie do niemiec i zobaczcie jak tam sie rzadza, "rzadza" a nie politykuja, i to narod ktory przegral wojne. .