UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie było Modrzewiny, Centum Biznesu, ale były wspaniale rozwijające się zakłady pracy, produkcja szła pełną parą w wielu branżach, ludzie się bogacili i sami budowali piękne obiekty, mądrze inwestowali i nie musieli się martwić o ich utrzymanie, dziś inwestujemy często bez sensu i czekamy na nie wiadomo co !!!