UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie było Modrzewiny, Centum Biznesu, ale były wspaniale rozwijające się zakłady pracy, produkcja szła pełną parą w wielu branżach, ludzie się bogacili i sami budowali piękne obiekty, mądrze inwestowali i nie musieli się martwić o ich utrzymanie, dziś inwestujemy często bez sensu i czekamy na nie wiadomo co !!!