UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja chciałabym wiedzieć jakie miejsce proponują mieszkańcy na kolejny WOŚP zakładając że trzeba przy tym zorganizować miejsce dla sztabu finansowego, logistycznego i ciepłe miejsce odpoczynku dla woloontariuszy. i najważniejsze światełko do nieba. - przestrzenne i bezpieczne. gdzie w elblągu można to wszystko połączyć?