UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a ja się nie zgadzam. dobra muzyka dużo pieniędzy, dużo ludzi zaangażowanych dla mnie bomba ! i nie przejmujcie się głupimi tekstami a dla niewiedzących :) Pamiętajcie że jak rzucacie kamieniem w kogoś to zazwyczaj wraca głazem. Więc tak pochopnie nie oceniajcie bo nie warto.
wospowicz