UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do Basi i Artura: macie rację, te elbląskie żałosne wycieczki personalne, nie potrafimy cieszyć się, tylko kopać, zwłaszcza że za monitorem nie widać twarzy. .wiec można. dzięki organizatorom. wolontariuszom i harcerzom. orkiestra zagrała na 102!!!