UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
aaa własnie zapomnialam dodac. .faktycznie malo osob wiedzialo, gdzie jest impreza, w internecie brak dokladnego opisu. .ludzie szukali po elblagu. .z placu jagiellonczyka -na bulwar a tam dopiero okazalo sie, ze gdzies pod murami. .. .szok
rozczarowanie