UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"swiatelko" na zamkowej PORAżKA!!!, ktos nie przewidzial jakie tlumy sie zgromadza. Nie mozna sie bylo z dzieckiem przedostac, wszedzie mnostwo ludzi, ciasno i do tego budynki wszystko przeslanialy. Dzieci plakały, że nic nie widza. Zreszta dorosli tez sie wycofywali. Beznadziejni organizatorzy pomyslu zmiany placu jagiellonczyka na zamkowy. Żenada!!!

rozczarowanie