UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"swiatelko" na zamkowej PORAżKA!!!, ktos nie przewidzial jakie tlumy sie zgromadza. Nie mozna sie bylo z dzieckiem przedostac, wszedzie mnostwo ludzi, ciasno i do tego budynki wszystko przeslanialy. Dzieci plakały, że nic nie widza. Zreszta dorosli tez sie wycofywali. Beznadziejni organizatorzy pomyslu zmiany placu jagiellonczyka na zamkowy. Żenada!!!
rozczarowanie