UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego organizatorzy co roku coraz bardziej "chowają" imprezę WOŚP po kątach Elbląga, dlaczego nie robią jej na Placu Jagiellończyka, gdzie każdy wie co i jak a nie tak jak dzisij ludzie się błąkali i szukali światełka do nieba?

joj