UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

partie partiami, dla mnie WOŚP w Elblągu jest tragiczna to co działo się w tym roku to żenada, jak światełko było na placu jagiellończyka było 100%lepiej, może władze naszego miasta na przyszłość o tym pomyslą, a tak apropo to przydałoby się odkuć ten lód który został po nawałnicach sniegu- może to być zrobione przez osoby które wiecznie korzystają z zasiłków i nie biora się do pracy- a każdy normalny pracujący obywatel też by chciał żeby chociaż troszkę manny poleciało za nic- tak jak niektorym- może czas coś w przepisach zmienic, że np zasiłki pobierane z mop-su trzeba odpracowac

kkkkkkkkkkk