UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może się mylę, ale w tym roku orkiestra ruszyla za szybko po 1 stycznia, bez wielkiego przygotowania, reklamy, informacji, po prostu z marszu, dla mnie to bład, chociaż po raz pierwszy od dawna nie ma mrozu, ktory ograniczal imprezy plenerowe. Cel jest szczytny, ale warto zastanowić sie czemu tylko w Polsce tak się dzieje, że na podstawowe rzeczy musi skladać się spoleczeństwo, a partie nie pozwalają sobie zabrać, ani zlotówki, a poslowie, senatorzy itp. żyją za nasze pieniadze w zupelnie innym swiecie niż przeciętni polacy, choć na to nie zasługują.