UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To super, szkoda tylko, że nie potrafię jeździc na nartach, a w wieku 49 lat to już chyba za późno na naukę; :(, moje gratulacje, trzeba jeszcze rozpropagować, że taki wyciąg istnieje w Elblagu-utozsamianym w glebi Polski z żulawską plaszczyzną:), brawo. Fredek