UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy na nowym USC nie mogli wybudować takiej wieży jak widać na tej fotce? A w ogóle mogli skopiować przedwojenny ratusz, a nie wymyślać nowej bryły. Ciekawe, czy opłaty ślubne w USC pokryją koszty amortyzacji i utrzymania tego budynku. I tak większość bierze śluby konkordatowe, chyba, że ktoś zmienia żonę lub męża to idzie do USC.