UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O czym ty mówisz? Liga ma dużo niższy poziom niż 3 lata temu. SPR i Piotrcovia są osłabionymi zespołami, a jednak nadal wysoko w tabeli. Mnie niebawi przegrywanie 5,albo 10 bramkami, za to punktów się nie przyznaje. Dwa lata Start nie wygrał z lepszym zespołem, to są wyniki? Daruj sobie, 5 lat budowac zespół i nie zbudować, to są wyniki? Szacunek dla Drużkowskiego za przeszłość, ale obecnie jest słabym trenerem.

do statystyka