UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo Panie Andrzeju. Dzięki Pana zaangażowaniu drużyna zaczyna wreszcie grać jak tego sobie życzymy my kibice. Faktycznie znajdą się malkontenci którzy będą Pana krytykować jednakże za Panem przemawiaj wyniki. Już było widać w meczy z Łączpolem, że drużyna "zaskoczyła" i będzie walczyła o podium. Wszystkiego najlepszego Panie Andrzeju.
statystyk