UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Adam Kośmider zdecydowanie wygrał!!! nie rozumiem sedziów wogóle, Adam może i sie cofal, ale trafial wiecej, umiejetnie sie bronil, a Loniewski jak zwykle na chura, byle do przodu. zamachowe, sygnalizowane ciosy, czesto przestrzelone. nie tak sie walczy. Pozdrawiam Adama, zwyciezce tej walki :)