UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tym zadna "elbląska lokalna redakcja "się nie zajęła .A to przecież kawał naszej elbkąskierj historii : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodzice-legendy-grudnia-70-kto-zabil-naszego-syna,wid,12960824,wiadomosc.html

Tak myślę...