UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

stare grzyby a zachowuja sie jak nastolatkowie - jeden lysy, drugi chudy jak z obozu- wygladaja jak wraki ludzi - widac alkohol i dragi zrobily swoje - nie dziwie sie ze jezdza teraz po takich dziurach jak elblag - bo nigdzie pozatym juz nie chca takich lamusów