UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hehe a tu cie zaskocze. Nie pije piwa zadne mi nie smakuje. .. a puszki moze i mam pod zlewem ale po napojach gazowanych niealkoholowych. Dla mnie osobiscie to alkohol moglby nie istniec na tej ziemii. .. Jedyne co mi sie kojarzy z alkoholem to wszelakie, ,ZLO".
Pysio