UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kukuryku i Pysio a wy jakie macie zajęcia? '' czy uwazacie, ze spedzanie czasu przed komputerem badz telewizorem mozna nazwac czyms konstruktywnym i kreatywnym. mysle, ze nie. wolalbym w inny sposob marnowac czas. Ludzie maja płytkie pojecie na temat birofili, kojarzacej siez okolicznymi ''pijakami''. Birofile to nie są stare alkoholicy którzy łoją browary, największym głównym celem ich jest powiększanie swojej kolekcji najlepiej o jak najstarsze lub najrzadsze eksponaty wyszukując ich historie, rodzaj spedzania wolnego czasu. Dla Ciebie pewnie piwo to piwo, mogę się się założyć, że nawet nie potrafisz wymienić 3 gatunków piw (nie patrząc w google), a pod twoim zlewem leżą puszki od piwa z biedronki. Takie giełdy służą, by spotkać się z ludźmi z takimi samymi zainteresowaniami, napić się kulturalnie wspaniałego piwa, powiększyć swoje zbiory. I jest mi przykro, że w mieście w który jest bardzo przywiązany do piwa, nasz browar istnieje od prawie 130lat i ma bardzo dużą historie, są ludzie którzy tą pasję, hobby nazywają nisko intelektualną zabawą a birofil kojarzy im się z pijakiem z pod sklepu

Kolekcjoner Kapsli