UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zachęcajmy, niech młodzi ludzie widzą, że hobby zbierania butelek po alkoholu jest doskonałym zajęciem. Podobnie jak szpan chodzenia z puszką piwa w ręku po chodniku. można zbierać kapsle i butelki po zwykłych napojach, a feeee to nie po alkoholu, nie warto zbierać. Hobby - stanowcze tak, piękne i ciekawe, ale kapsle i pudełka po papierosach zbierało się już dawno temu. Pomysł marny i nie warty rozpowszechniania.
kukuryku