UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie było na kogo głosować - za słoniną głosowali ci którzy coś mieli z jego prezydentury, za nowaczykiem ci którzy chcą dorwać się do koryta i paru naiwniaków. Dlatego frekwencja była taka jaka była. Czy coś się zmieni? Oczywiście nowe ryje przy korycie ot i cała zmiana.