UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I nie zwalaj na społeczeństwo. Jest jakie jest. Już dawno by sie wszystko zmieniło. Tylko kto ma dawać przykład demokracji, uczciwości, odpowiedzialności za słowa. Parlamentarzyści, radni Prezydenci. Czerwony