UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głosujący spełnili swój demokratyczny obowiązek. Tylko czy wybierani kandydaci również wypełnili swój demokratycznych obowiązków? Bardzo wielu wyborców zagłosowało na GN z nadzieją, że zakończy czas komuchów. Dlaczego od 21 listopada do 5 grudnia nie powiedział otwarcie wyborcom o możliwości koalicji w RM z SLD i innych zamiarach? To by było uczciwe a wybory świadome. Czy wynik wyborów byłby taki sam? W tych wyborach swój demokratyczny obowiązek wypełnili tylko wyborcy. I nie idzie o to czy koalicja to dobra decyzja czy zła -to tylko przykład. Chodzi o zasady. O uczciwość obietnic wyborczych i wskazywanie prawdziwych zamiarów. Udział w wyborach jest powszechną akceptacją: kłamstw wyborczych, nie mówienia prawdy nie ujawniania zamiarów. To już standard tak powszechny, że nawet eksperci w dyskusjach mówią „ Ale tego nie możemy serio traktować bo to mówił w kampanii. ” Jedni nie poszli bo nie mogli inni bo nie akceptują takiego stanu rzeczy lub po prostu nie interesują się. Wszyscy mają prawo do wyrażania opinii i zachowań według uznania. To sie nazywa wolność. Za to ginęli ludzie w komunie. I niech debile nie narzucają światu swojego formatu. Czerwony