UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do ludzi którzy uważają, że nie można oceniać P. Prezydenta, bo się na niego nie głosowało/nie głosowało się wcale: bez względu na to czy się bierze udział w wyborach czy nie, pieniądze na urzędników idą równo z kieszeni każdego. "Głosowanie" jest jedynie formą wyboru tego do kogo one będą szły.
red